Vademecum Alojza.

Przeglądano 1131 razy

Vademecum Alojza

Administracja gry ogłasza wszem i wobec, że nasz ukochany ajent Alojz zapoznał się z jednostką chorobową znaną jako „biała”. Mężczyzna ten najzwyczajniej w świecie postanowił spojrzeć w inne miejsce niż swoje przepełnione szkliwem półki za plecami.

Przed jego kaprawymi, redneckimi ślepiami jawiło się Menu Speluny, coś przerażającego do bólu każdego barmana w historii – lista była pokreślona, nieczytelna i którko ujmując, beznadziejna. Następstwem ataku białej było postanowienie poprawienia tego niezwykle ważnego elementu codziennego żywota knajpy Alojza.

Dnia kolejnego, na burcie barki zawisło stare prześcieradło, na którym widniał ten oto napis:

„Zbieram przepisy, propozycje i recepty na nowe dania i trunki. Jeśliś pewien, że gdzieś mają coś lepszego niż u Alojza, przynieś to i pokaż – stanie się cud i u Alojza będzie ten towar dostępny!”

 

Tak więc drodzy gracze, Administracja Radiationu wychodzi wam naprzeciw i ogłasza konkurs na przepisy potraw, trunków i innych rzeczy dostępnych w Spelunie. Zasady są następujące:

  • Za oceniony przez administrację tekst nadawane są punkty sławy w liczbie maksymalnie trzech, zależnie od wyceny przez sprawdzających. Nie ma podziału na miejsca.

  • Wybranych zostanie maksymalnie dwadzieścia tekstów, które trafią do menu. Reszta zostanie odrzucona.

  • W tekście powinna być zawarta nazwa zamówienia, opis danego dania/trunku fabularny i hipotetyczna cena w żetonach. Długość tekstu nie może przekroczyć pół strony a4.

  • Wszelkie teksty muszą być zgodne z kanonem gry.

  • Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w tekstach.

Zgłoszenie przyjmujemy do 5 maja godziny 24.00. Termin może ulec zmianie na późniejszy. Pomysły proszę umieszczać pod tym adresem