Kolejny miesiąc minął i...

Przeglądano 1256 razy

 

URODZINY ALA

Start imprezy zaplanowano na osiemnastą. Pierwsi goście zaczęli się pojawiać kilka minut po godzinie zero. Spelunę na tę uroczystą okazję Alojzy sprzątnął, dbając nawet o to, by na oknach nie pozostała nawet jedna, najmniejsza smuga. Kelnerka, która zwykle obsługiwała w loży zdecydowała się wesprzeć kolegę po fachu. To ona przez cały czas trwania imprezy lawirowała zgrabnie między stolikami sprzątając i donosząc alkoholu co leniwszym osobnikom.
Na łajbie Alojza pojawiły się zarówno stare jak i zupełnie nowe twarze. Ludzie tłumnie przybyli uczcić urodziny celebryty. Nawet ci obcy przynieśli dla barmana prezenty.
Trzeba przyznać, że dostał ich całą masę!
Od zupełnie bezużytecznej w jego mniemaniu kostki rubika, poprzez stanik Wery aż do pięknie ozdobionej piersiówki.
Ze strony szafy grającej usłyszeć można było wesołą, skoczną muzykę, która przygrywała w tle rozmowom prowadzonym między gośćmi. Atmosfera była naprawdę przyjemna, a Alowi aż łezka pociekła po policzku, gdy kilku obecnych odśpiewało mu huczne "Sto lat!".
Były uściski, muzyka, śpiew i morze prawie darmowego alkoholu (z tej okazji Al sprzedawał trunki za pół ceny). Zwieńczeniem uroczystości okazał się być dziwny, zielonkawy napój przyniesiony Alojzowi przez Rdzawego. Ów sprawił, że życie znów stało się piękne, a oczom niektórych osób na łajbie ukazały się różnobarwne motyle.

W zamian za prezenty dla Al'a gracze otrzymali punkty sławy. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych eventach. Oferujemy nie tylko dobrą zabawę, ale i atrakcyjne nagrody!

Kolejny miesiąc na Radiationie... Jest nas coraz więcej i to wcale nie za sprawą czarów. Nasi Admini oraz MG-owie nie próżnują i, choć możecie tego nie widzieć, wciąż trwają prace, które naszą grę rozwijają. I tak z newsów:
W miesiącu czerwcu utworzono grupę Radiation.pl na portalu Facebook.com.

Celem założenia grupy było przede wszystkim zintegrowanie naszych użytkowników, również poza grą. Grupa, założona na FB daje możliwość wymieniania się informacjami, które utrzymują się na tablicy grupy dłużej, niż wiadomości na czacie i są dostępne dla tej samej rzeszy osób. Grupa jest otwarta, aczkolwiek założyciel ma możliwość (po otrzymaniu zapytania) dołączania nowych członków do grupy, a każdy członek grupy ma możliwość zapraszania osób z grona swoich znajomych – w ten sposób mamy coraz więcej osób zainteresowanych grą, jej rozwojem oraz naszym światem.
Rozpoczęto działania zmierzające do ujednolicenia kampanii reklamowej z formułą gry oraz pozyskania nowej rzeszy graczy ze źródeł dotąd nie branych pod uwagę.
Po pierwsze: profil na Fb zaczął być regularnie uzupełniany o informacje z gry, Wiki i forum (rysunki, teksty) wraz z odpowiednimi tagami oraz zawsze z linkiem do strony gry. (Widać to na ostatnich postach:)
Po drugie: od 10.06.2014 roku do profilu przybyło nam 19 „lubiących to” (można śmiało powiedzieć, że jest to również kilku nowych graczy). Zostały odnowione stosunki z innymi stronami o podobnej tematyce. Po trzecie: rozpoczęto prace nad przygotowaniem bazy projektów związanych tematycznie (for militarnych, for literackich, blogów z recenzjami gier, blogów o temtyce postapo, for o serialach/filmach postapo, społecznościowych stron tematycznych), otwartych na współpracę z różnymi projektami. Całość ma zostać dokończone jeszcze w tym miesiącu, by od lipca móc już działać bezpośrednio wewnątrz tych struktur.
Rozpoczęliśmy rozmowy o zasadach szeroko zakrojonej współpracy z kilkoma stronami i projektami, niekoniecznie związanymi z tematyką postapo. Jest to w fazie na tyle początkowej, iż ta chwile obecną ciężko określić na ile pozostałe strony zainteresowane będą wymianą informacji i wspólnym określaniem celów reklamowych.

Każdego dnia na naszej Wikipedii trwają prace, które mają na celu usystematyzowanie i zoptymalizowanie przekazywanych tam informacji. Na chwilę obecną udało nam się poprawić i urozmaicić grafikami treści artykułów:

Dzięki kreatywności graczy, którzy napisali teksty, udało nam się też zebrać i wrzucić na wikipedię nowe stworzenia do Bestiariusza:

oraz nowe roślinki do Zielnika