Nowości z post LPG-Imperialnej Polszy!

Przeglądano 1134 razy

Czy wiesz, że… Madame Carmen poszukuje ludzi, którzy pomogą jej pilnować porządku podczas negocjacji, jakie odbędą się w Loży na barce Alojza w dniu 13 września od godziny 20. Osoby chętne do udziału wydarzeniu proszone są o wcześniejsze pojawienie się w umówionym miejscu. Rozmowy podjęte będą przez grupę reprezentującą Wizjonerów oraz przedstawicieli lokalnych handlarzy, a celem ich jest ustanowienie nowego szlaku handlowego. Jednak ze względu na wątpliwą opinię o tych pierwszych, negocjacje mogą skończyć się nieciekawie — w takim przypadku ochrona będzie potrzebna, by zminimalizować straty i zdusić walkę nim rozwinie się na dobre.

 

 

_____________________________

Czas już był najwyższy, aby „Łez Padół” mogli odwiedzić mieszkańcy Wrocławia, którzy akurat nie mieli po drodze wstąpić do spelunki w Zielonej Górze. Błyskawicznie rozniosła się informacja, że uzupełnione po drodze zapasy alkoholu i żarcia wystarczą na kilka dni hulaszczych imprez. Wrocławianie już od kilku dni zacierali ręce na myśl o aromacie samogonu i litrach wylewanych z siebie rzygowin.

_____________________________

Za sukces można uznać zakończenie sesji fabularnej „Śmierdzący interes”. Człowiek imieniem Bogumił, syn właściciela sporej firmy farmaceutycznej najął pięć niezwykle odważnych osób do odnalezienia skrytego przez jego dowcipnego ojczulka spadku. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, iż ten okazał się znajdować w kanałach. Po długim, morderczym marszu w brudzie i smrodzie, po walce ze szczurami i gnilnikiem, trójka z nich w końcu dotarła do celu. Artorias, Xaraf oraz Tanja wykonali zadanie, za co zostali sowicie wynagrodzeni. O środki na życie nie będą musieli się martwić zapewne przez kilka miesięcy. Bogumił za to pogodził się z bratem, z którym rywalizował o spadek — razem prowadzą interes po ich ojcu — dobrze prosperującą firmę farmaceutyczną, która wciąż jak gdyby w szacunku do zmarłego, nosi tę samą nazwę „Mochocki i synowie”.

______________________________

 

 

Dziesiątego września nasza kochana Plotkara nie zawiodła i uraczyła nas kolejnymi nieocenionymi informacjami z życia mieszkańców post apokaliptycznej Polski!

Branża filmów pornograficznych, niespodziewane macierzyństwo, kazirodcze związki i tajemnicze transakcje? Te i inne tematy gorących i świeżych ploteczek już w najnowszym, drugim wydaniu ApoPlotka!

http://radiation.pl/historia-postaci/1621/1187

 

______________________________

Administracja stworzyła dla Was „Telefon Pomocy". Jeśli macie problem z fabułą, chcecie się dowiedzieć jak urozmaicić swój profil fabularny, nie wiecie jaka amunicja jest przeznaczona do waszej broni, czy też chcecie stworzyć sesję, a nie macie pojęcia, jak się do tego zabrać — dzwońcie do nas w każdy wtorek i czwartek, od godziny 18 do 21 jesteśmy dla was na TS'ie.

Server Address: 185.5.99.181:9988

luniak.info:9988

Pokój Pomocy Fabularnej Więcej informacji na ten temat znajdziecie na forum:

http://forum.radiation.pl/viewtopic.php?f=2&t=372

_______________________________

Na sam koniec warto wspomnieć, że wkrótce wystartujemy z realizacją pomysłu stworzenia wirtualnego stołu. Osoby chętne na przyłączenie się do dynamicznej rozgrywki toczonej w czasie rzeczywistym będą mile widziane na TeamSpeaku. To właśnie tam odbywać się będą sesje, których datę i godzinę uprzednio ustalimy, kierując się waszymi sugestiami i opiniami. Prosimy wszystkich zainteresowanych o odwiedzanie forum i wyrażanie chęci na grę w takim systemie.