Garść informacji

Przeglądano 1066 razy

Podczas spotkania dotyczącego ustalenia nowego szlaku handlowego w loży pod pokładem barki Alojza doszło do strzelaniny. Najęci do ochrony Wizjonerów ludzie mieli pełne ręce roboty.
Jeden z handlarzy poczuł się tak obrażony złożoną ofertą, że sięgnął po pistolet i strzelił w głowę swojego rozmówcy. To rozpętało istną burzę – kule świszczały w powietrzu popychając kolejne osoby w objęcia śmierci. Ofiary padły zarówno po stronie handlarzy, jak i Wizjonerów. Zwieńczeniem konfliktu były nie tylko trupy, ale i straty materialne w klubie, który w skutek walk stał się istnym pogorzeliskiem. Wyrazy uznania należą się ochroniarzom, którzy stanęli na wysokości zadania – dla nich walka skończyła się tylko lekkimi obrażeniami.

 

 


Gracze po raz kolejny spisali się na medal – końca dobiegła sesja Stajnia Augiasza
Józef Bąk, który najął garstkę osób do posprzątania swej piwnicy był szaleńcem. Jak się okazało - pod jego posiadłością odbywały się pseudonaukowe eksperymenty na ludziach. Oczom wynajętych przez niego eksploratorów po przekroczeniu progów piwnicy ukazał się obraz mrożący krew w żyłach. Trupy, ledwo przytomny człowiek majaczący coś pod nosem…
Ucieczka z tamtego miejsca była nie lada wyzwaniem – dzięki pomysłowości i sprytowi udało im się opuścić to klaustrofobiczne pomieszczenie.
Lwia część z nich zdecydowała się podjąć zemsty – koniec Józefa Bąka był makabryczny. Mimo prób przeciwstawienia się byłym więźniom zmarł na skutek obrażeń, które zadała mu jedna z uczestniczek wydarzenia.

 

 


Ruszyła sesja Zwiedzanie Fabrycznej we Wrocławiu
Łowczyni mutantów Marianna postanowiła nająć ochotników, gotowych towarzyszyć jej w podróży do Wrocławia i pomóc jej w spełnieniu swego marzenia, którym jest zwiedzenie dzielnicy Fabrycznej, owianej bardzo złą sławą. Jednak niezbadane - za sprawą broniących ich skarbów mutantów i promieniowania - dotąd wnętrza fabryk i magazynów kuszą swoją zawartością.
Zapraszamy do obserwowania perypetii śmiałków, którzy zdecydowali się podjąć wyzwania i przyłączyć się do Marianny!