Nowe Sesje

Przeglądano 1893 razy

Obrazek
Pan pozna panią… czy aby na pewno? Już niebawem event!

Alojz nasz kochany musiał wyjechać w celu kupna nowych receptur do warzenia nowych trunków. Opiekę nad „Łez Padole” przejęła na ten czas jego Mamuśka, która dołożyła trochę kobiecej dłoni do tego przybytku. Będzie mogła teraz zrealizować swój plan, który uknuła już dawno temu – zabawy w swatkę są modne w każdej epoce! Jej dobry przyjaciel szuka żony. Chłop przystojny, bogaty, dobrze umięśniony, mądry i długo można by tak wymieniać. Mamuśka, kobieta obrotna i zaradna, niemal od razu wpadła na pomysł, aby pod nieobecność syna zorganizować casting. Kandydatki zostaną sprawdzone przez Mamuśkę i Carmen, a te, którym się uda przejść selekcję, staną przed szansą poznania Tajemniczego Pana Przystojnego. Mamuśka sama by się za niego zabrała, ale jako matka Alojzego ma ręce pełne roboty!
Do udziału w evencie zapraszamy wszystkich; akcja rozgrywać będzie się w Loży prowadzonej przez Madame Carmen. Każda kandydatka otrzyma drobny upominek, a panowie – nawet jeśli nie zainteresowani samym Tajemniczym Panem Przystojnym – będą mogli się napatrzeć na panienki! Za darmo!
Data eventu: 25.01.2015, start o godzinie 20. Standardowo już, przed godziną rozpoczęcia gracze chętni do udziału w wydarzeniu (jako kandydatki) proszeni są o zgłaszanie swoich kandydatur na Karczma OT.

__________________________________________________________________________

Obrazek
KULTURA MUSI BYĆ. Pytanie tylko gdzie?

Czy marzyłeś kiedyś o zostaniu gwiazdą wielkiej sceny?
Uważasz, że umiesz wczuć się w inną postać?
Umiałbyś wystąpić przed wielotysięczną widownią i nie zająknąć się przy recytacji "Ody do młodości"?
Jeżeli tak, to zapraszam do loży w dniu 31 stycznia na casting do najnowszej sztuki "Stalker i radioaktywny łabądźiozaur", który odbędzie się w Spelunie!
Przyszedł czas, by spełnić swoje odwieczne marzenia o zostaniu prawdziwym aktorem i napełnieniu kieszeni tak, że trzeba będzie ją zszywać!

Mile widziane przygotowanie próbki swojej gry aktorskiej w postaci inscenizacji wybranego przez siebie fragmentu sztuki, książki itp. (może być też wymyślona).

Zaprasza Szef nowego teatru krajowego, Jerzy Onufry


Więcej informacji u ID 1998

__________________________________________________________________________


Obrazek

Nie zapomnieliśmy też o waszych sesyjnych potrzebach! „Wymiar Sprawiedliwości” w końcu ruszy!

Heretycy! Skandaliści! Sekta!

W kraju, jak wirus, rozprzestrzenia się rozgłos o organizacji, która wierzy, że jedynym sposobem na przetrwanie jest tylko oczyszczenie świata z chłamu. Swoimi dziwnymi i zagmatwanymi metodami postanowili się pobawić w Boga i wymierzać nam, ludziom, sprawiedliwość. Cholerni Jeźdźcy Apokalipsy, psia ich mać!
Nazywają ich różnie, bo w końcu ci co mieli z nimi naprawdę do czynienia dawno gryzą piach. Społeczeństwo odczuło potrzebę nadania im nazwy i tak oto zrodzili się: Aniołowie Ciemności czy tam Sprawiedliwości, Jeźdźcy Apokalipsy, Wysłannicy Prawdy, Heretycy i wiele innych począwszy od tych zaczynających się na Ch…, a dalej… nie warto strzępić sobie języka przekleństwami.
Krążą plotki, że mają jakiegoś swojego herszta, który kieruję całą tą hołotą, ale nikt człowieka jeszcze na oczy nie widział albo przynajmniej nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości.
Wiele rzeczy nadal pozostaje jedną wielką niewiadomą – skąd pochodzą, jakie są ich głębsze poglądy i przede wszystkim, kim są ci ludzie, którzy wierzą w jedną swoją ideę idealnego świata. Chodzą słuchy, że członkiem tej sekty może być każdy. To może być nawet Twoja matka, stary. Tak się pilnują w tym co robią, że za cholerę nie można ich przyłapać na nawracaniu, jak to ktoś nazwał.
Codziennie można usłyszeć o nich coś nowego. Podobno widziano ich w Poznaniu, Wrocławiu i Częstochowie, ale ciągle napływają nowe informacje i nie wiadomo, co jest prawdą, a co zwykłą głupotą. Najwyższy czas, żeby w końcu ktoś dowiedział się więcej na ich temat i zrobił z nimi porządek.
Na mnie nie patrz, ja tu jestem tylko przejazdem, ale jeśli chcesz dam Ci parę adresów. To jak, piszesz się na to? Jeśli tak, to pojaw się punktualnie na miejscu zbiórki, nie zapomnij zabrać paru gnatów i na wszelki wypadek jakiegoś nożyka. Na pewno poleje się krew. Już 19 stycznia!
Więcej informacji szukaj tu:
1. Link do forum http://forum.radiation.pl/viewtopic.php?f=41&t=456;
2. Link do sesji - http://radiation.pl/sesje-fabularne/sesja/262/1
3. Link do profilu prowadzącej: http://radiation.pl/profil/1847

__________________________________________________________________________

Obrazek

Zło w NeoTajdze nigdy nie zasypia! Szykuj się do sesji, która może być dla Ciebie ostatnią!

Fort Sokolica, 29.01.2121r

Do dowódcy Barbarzyńców. Mutanty zwariowały a ich ataki nasiliły się. Cholera, coraz częściej widzimy jakieś powykręcane bestie, wędrujące z głębi NeoTajgi. Nasi łowcy potwierdzili, że są to nowe gatunki nieznane wcześniej nikomu. W nocy słychać obłąkańcze ryki tych stworów. Nie wysyłamy do lasu ani myśliwych, ani naukowców. Zgrozo, naprawdę potrzebujemy pomocy. Po ostatnim ataku połowa naszego składu leży w szpitalu albo w ziemi. Błagam cię! Błagam całą społeczność Białegostoku! Wyślijcie nam do chuja pomoc! Chociażby paru najemnych zbirów! Musimy się wylizać z ran! Bo niedługo duchy będą strzec tego pieprzonego fortu! Proszę pomóżcie nam, zaczyna brakować nam i ludzi i sprzętu. Setki pocisków prujemy w mutanty a te… Ciągle nadchodzą. Jeżeli wy nie przyjdziecie, to przyjdą oni. A wtedy… Będziemy zgubieni.

Przeczytałeś? A Ty? Zapoznałaś się? Słyszeliście? Bierzmy dupy w troki i do roboty!
Sesja rozpoczyna się dnia 1 lutego.
W celu uzyskania informacji, szukaj na forum: http://forum.radiation.pl/viewtopic.php?f=41&t=461 i u prowadzącego: http://radiation.pl/profil/1667.