Totalna restrukturyzacja vol. 2

Przeglądano 1572 razy

Cześć i czołem. Od wielu miesięcy pracujemy nad nową wersją gry. Nie jest tajemnicą, że szło nam to kiepsko. Od jakiegoś jednak czasu mocno wzięliśmy się za robotę dzięki czemu już wkrótce zobaczycie grywalną, nowiótką, niepozbawioną mechaniki grę.
Wszystko będzie się opierać o przetrwanie. Fabuła będzie toczyć się w zniszczonej wojną Warszawie, która podzielona na dzielnice/organizacje będzie walczyć z przeciwnościami losu. Do zamieszkania będziecie mieć 18 dzielnic, które różnić się będą klimatem. W wybranej dzielnicy będziecie dostarczać żywność, walczyć z zwierzakami, mutantami czy innymi przygodnymi frajerami, będziecie też zbierać różne śmieci, które rzemieślnicy będą mogli wykorzystać do produkcji przedmiotów. Każda dzielnica posiada swój zestaw parametrów, które w toku rozgrywki będą się zmieniać, globalnie wpływając na wasze możliwości. Podobnie, globalnie, będą też oddziaływać wydarzenia, które przyniosą czasem dobre a czasem złe rzeczy. Co więcej, jeśli źle lub wcale będziecie zajmować się swoją dzielnicą to może się ona wyludnić i przestać istnieć.

To będzie podstawa naszej mechaniki, która będzie dalej rozwijana już po uruchomieniu gry. Nie jest ona skomplikowana i nie będzie za bardzo absorbować co oczywiście pozwoli się skupić na grze fabularnej, której chcemy aby było więcej!

Póki co to wszystko, oczekujcie wkrótce dalszych informacji ;)