Garść Informacji

Przeglądano 622 razy

Co się dzieje? Co z tym nowym Radkiem? Czy mam kasować wszystko, pakować manatki i zacząć uczyć się budować lepianki oraz jak zrobić dzidę z patyków ? Bez obaw.


Na początek. Wielu mogło zauważyć, że Forum Radiation nie działało. Teraz już działa i można tam pisać. Powoli archiwizowane są stare wątki, by zrobić miejsce na nowe. Link do forum możecie jak zawsze znaleźć u góry strony, w menu strony powitalnej lub kliknąć tutaj

 

Nowy Radek bardzo powoli powstaje. A kiedy będzie? Ciężko to stwierdzić. Zarówno w strefie Mechaniki jak i nowej fabuły jest spory niedobór ludzi. Kolejne elementy mechaniki jeszcze wchodzą, a Nowa Fabuła jest na bieżąco tworzona i wstawiana do Nowego Radka. Chociaż na chwilę obecną jeszcze za wiele nie ma, to już strona Nowego Radka jest dostępna (Link) i można się rejestrować. Pewne elementy mechaniki już częściowo działają (podróż  i polowanie). Dla graczy fabularnych już działa minimum Sesji i Speluny. Powtarzam: Na chwilę obecną jeszcze nie ma wiele i zarówno Mechanika jak i Fabuła są dopiero wdrażane . Jeżeli jest ktoś, kto chce i może pomóc w rozwoju któryś z tych elementów, niech zgłosi się do Marcina (ID: 1 na PW lub GG: 10729637 ) w temacie Mechaniki, lub do Ślepego (ID: 195 na PW). Jednak jeżeli nie jesteście pewni, czy będziecie mieli czas, lub chęci, to nawet nie fatygujcie się, by pisać wiadomość. Słomianego zapału mamy tu na pęczki. 

 

A teraz pytanie: A co z OBECNYM Radkiem? Obecny Radek dalej żyje i na razie nigdzie nie idzie. Radek 2.0 będzie robiony swoim tempem osobno, a wszystko co było i jest zostaje tu. Kiedy nadejdzie nowa wersja, wtedy dopiero będziemy się zastanawiać nad tym co zrobimy z tą wersją. Więc teraz mamy Dwa Radki: Stary i Nowy. Oba działają względem siebie niezależnie.

Pozdrawiam i niech Pustkowia będą wam łaskawe.