Duże ilości naraz wieści

Przeglądano 1239 razy

(( Przypominamy, że wszystkie linki wymagają otwarcia całości artykułu.))

Minęło sporo czasu od ostatnich wieści, więc mamy ich nieco. Dlatego nie marnujmy tekstu i lecimy z nimi!

Zachęcamy do odwiedzania forum oraz składania podań na wszelkiej maści zwierzęta  i rośliny, jak również i do wypowiadania się w podaniach już założonych. Forum można znaleźć u góry strony pod nazwą „forum zewnętrze” lub  z poziomu strony głównej. Ewentualnie można kliknąć tutaj.

Dla tych którzy szukają jakiejś lektury, polecamy sesje „Bunkier” oraz „Zestaw małego chemika”.  Kto wie, może podsuną wam pomysł na sesję, którą chcielibyście z kimś zagrać? A skoro o lekturach mowa…

Konkurs Literacki dawno się skończył, a wyniki tego konkursu są już znane.  Zwycięska praca została nadesłana przez Żyrafa( ID: 2249 ), a po przeczytaniu jej nie ma wątpliwości, dlaczego wygrała walkowerem. 

„Jajer wyciągnął petardę, zapalił i rzucił na środek polany. Petarda zgasła. Mówili, że są odporne na wilgoć – pomyślał – Nie trzeba było pływać z nimi w jeziorze. Mutant zionął pianą gaśniczą wywracając konia Wally’ego wraz z jeźdźcem. Wally wpadł w krzaki dzikiej maliny. Kargul wyskoczył zza drzewa i rzucił mandarynką w plecy mutanta. Mandarynka trafiła prosto w dziuplę w jednym z drzew. Po chwili wyszła z niej wiewiórka zataczając się, aż spadła z drzewa. Wojacy nie zauważyli jednak tego, gdyż mieli co innego na głowie…” 

Osoby, które chcą podjąć ryzyko i przeczytać całą historię, by być może powiedzieć innym o czym ona właściwie jest (bo administracja nie ma pojęcia) zachęcamy do kliknięcia w ten link.

 

Do następnego razu.