Atak na Barkę!

Przeglądano 1108 razy

Niedawno, gdy Łez Padół dokował jeszcze w Poznaniu, miał miejsce kolejny atak na przybytek alojzowy. Banda naćpanych dresów zaatakowała barkę. Najeźdźcy prawdopodobnie należeli do Czystej Krwii, gangu  o rasistowskich poglądach, biorących na cel wszystkich mutantów, zarówno tych agresywnych jak i tych spokojnych.

Atak rozpoczął się od wrzucenia przez okna granatów dymnych domowej roboty. następnie do środka weszło trzech naćpanych karków, a pięciu zostało na zewnątrz, by ostrzeliwać barkę. Kto wie jak potoczyłyby się losy, gdyby nie dzielna akcja klientów żydowskiego barmana. Walentyna, Erron, Nadia, Pinkie i Zapomniany uporali się z nieprzyjemniaczkami, którzy wydawali się być tak naszprycowani, że nie czuli bólu. Problemem pozostawali strzelcy na zewnątrz. Jednak tu z pomocą przyszli Żyraf i Bastia, którzy wykorzystując element zaskoczenia zabili przywódcę ataku, co rozbiło morale pozostałych. z pięciu strzelców, jeden został zabity, jeden uciekł, a trzech... też zostało zabitych ale w późniejszym czasie. Niby udana akcja, czyż nie?

 

Niestety, nie obyło się bez strat, jeden z dresów dorwał nieznanego z imienia klienta baru i zatłukł go gołymi rękami.Wybite szyby, postrzelone ściany i stoły. Normalnie Druga ucieczka z Poznania, gdyby nie fakt, że za sprawą umiejętności strzeleckich obu stron i odrobiny magii świąt alkohol przeżył prawie nietknięty.

 

My jednak życzymy wam spokojnych i udanych świąt. Miłego czasu spędzonego z najbliższymi. By w wigilię liczniki Geiger'a nie przemówiły ludzkim głosem. Prezentów jak najlepszych i żeby miejsce dla nieznajomego nie zostało zajęte przez takich naćpanych wędrowców. No i oczywiście udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku!