Nabór Ogólny i Konkurs Tańca

Przeglądano 1062 razy
Brak komentarzy

Nadal potrzebujemy rąk do pracy! Chcesz zostać Mistrzem Gry, Barmanką, Strażnikiem Porządku lub Skrybą? Nic prostszego, wystarczy, że wyślesz krótkie podanie wg. niżej przedstawionego wzoru do jednej z tych osób: Bezimienny [224], Arlene [226], Wercia [438]. Podania, które wyślecie pozostaną tajemnicą rozpatrzoną w sposób niejawny.


W wiadomości powinniście zawrzeć:

1. Stanowisko: (o które się ubiegacie) 2. ID i nick postaci: 3. Wiek realny: 4. Doświadczenie w gra...
Czytaj całość

Będę Cię mydlił mydełkiem Fa... Sialalala...

Przeglądano 989 razy
Brak komentarzy

Umiesz tańczyć? Chcesz się sprawdzić? Jesteś kobietą?
W barze naszego kochanego Alojza "Łez Padół" odbędzie się konkurs taneczny, w którym każda z pań będzie mogła sprawdzić swoje umiejętności pod okiem czujnego jury i wspaniałej publiczności. Konkurs odbędzie się dnia piątego lipca 2014 roku o godzinie 17 00.
Zapraszamy!
Składu Jury pozostanie tajemnicą do czasu eventu.

Nagrody:

I miejsce - 4 pkt sławy oraz order II miejsce - 3 pkt sławy III miejsce - 2 pkt ...
Czytaj całość

Kolejny miesiąc minął i...

Przeglądano 1256 razy
Brak komentarzy

 

URODZINY ALA

Start imprezy zaplanowano na osiemnastą. Pierwsi goście zaczęli się pojawiać kilka minut po godzinie zero. Spelunę na tę uroczystą okazję Alojzy sprzątnął, dbając nawet o to, by na oknach nie pozostała nawet jedna, najmniejsza smuga. Kelnerka, która zwykle obsługiwała w loży zdecydowała się wesprzeć kolegę po fachu. To ona przez cały czas trwania imprezy lawirowała zgrabnie między stolikami sprzątając i donosząc alkoholu co leniwszym osobnikom.
N...

Czytaj całość

Pocztylion Powiada, "Cosik się robi!"

Przeglądano 1146 razy
Brak komentarzy

Garść Nowości!

Drodzy gracze,

W związku ze zbliżającymi się implementacjami silnika mechanicznego, postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i udostępnić profesje planowane do dodania w przyszłości. Póki co można je wybierać bez żadnych ograniczeń, w przyszłości będą jednak dostępne dopiero po spełnieniu odpowiednich wymagań mechanicznych i fabularnych w grze.

Aby uzyskać do nich dostęp, wykonaj reset fabularny postaci i wybierz nową profesję. 

 

 

 

 

 

Wyn...

Czytaj całość

Vademecum Radiationu (ponieważ Alojz nie wie, jak się pod nim podpisać)

Przeglądano 1302 razy
Brak komentarzy

Administracja Radiation zachęcona popularnością konkursu na Vademecum Alojza, ogłasza wszem i wobec kolejny – tym razem mający nawet większy wpływ na grę.
Siedząc po raz kolejny w wychodku, wyrzucając z siebie wczorajszą kolację przyprawioną ziołami, które niekoniecznie się do tego nadają, Gundulfowi – jednemu z dostawców Bronsona, delikatnie mówiąc pękła żyłka. Wywiesił dziesiątki ogłoszeń z prośbami o pomoc w utworzeniu księgi ziół, roślin, a z czasem ...

Czytaj całość