Będę Cię mydlił mydełkiem Fa... Sialalala...

Przeglądano 923 razy
Brak komentarzy

Umiesz tańczyć? Chcesz się sprawdzić? Jesteś kobietą?
W barze naszego kochanego Alojza "Łez Padół" odbędzie się konkurs taneczny, w którym każda z pań będzie mogła sprawdzić swoje umiejętności pod okiem czujnego jury i wspaniałej publiczności. Konkurs odbędzie się dnia piątego lipca 2014 roku o godzinie 17 00.
Zapraszamy!
Składu Jury pozostanie tajemnicą do czasu eventu.

Nagrody:

I miejsce - 4 pkt sławy oraz order II miejsce - 3 pkt sławy III miejsce - 2 pkt ...
Czytaj całość

Kolejny miesiąc minął i...

Przeglądano 1186 razy
Brak komentarzy

 

URODZINY ALA

Start imprezy zaplanowano na osiemnastą. Pierwsi goście zaczęli się pojawiać kilka minut po godzinie zero. Spelunę na tę uroczystą okazję Alojzy sprzątnął, dbając nawet o to, by na oknach nie pozostała nawet jedna, najmniejsza smuga. Kelnerka, która zwykle obsługiwała w loży zdecydowała się wesprzeć kolegę po fachu. To ona przez cały czas trwania imprezy lawirowała zgrabnie między stolikami sprzątając i donosząc alkoholu co leniwszym osobnikom.
N...

Czytaj całość

Pocztylion Powiada, "Cosik się robi!"

Przeglądano 1074 razy
Brak komentarzy

Garść Nowości!

Drodzy gracze,

W związku ze zbliżającymi się implementacjami silnika mechanicznego, postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i udostępnić profesje planowane do dodania w przyszłości. Póki co można je wybierać bez żadnych ograniczeń, w przyszłości będą jednak dostępne dopiero po spełnieniu odpowiednich wymagań mechanicznych i fabularnych w grze.

Aby uzyskać do nich dostęp, wykonaj reset fabularny postaci i wybierz nową profesję. 

 

 

 

 

 

Wyn...

Czytaj całość

Vademecum Radiationu (ponieważ Alojz nie wie, jak się pod nim podpisać)

Przeglądano 1238 razy
Brak komentarzy

Administracja Radiation zachęcona popularnością konkursu na Vademecum Alojza, ogłasza wszem i wobec kolejny – tym razem mający nawet większy wpływ na grę.
Siedząc po raz kolejny w wychodku, wyrzucając z siebie wczorajszą kolację przyprawioną ziołami, które niekoniecznie się do tego nadają, Gundulfowi – jednemu z dostawców Bronsona, delikatnie mówiąc pękła żyłka. Wywiesił dziesiątki ogłoszeń z prośbami o pomoc w utworzeniu księgi ziół, roślin, a z czasem ...

Czytaj całość

Konkurs Żywieniowy Alojza

Przeglądano 1182 razy
Brak komentarzy

Radiation - konkurs
Jako że od daty zamknięcia konkursu nie dołączyły żadne spóźnialskie teksty, nikt nie zebrał się w ostatnich chwilach do pracy i nie spisał żadnego przepisu, Alojz dumnie nagrodził punktami sławy wszystkich uczestników. A oto jego werdykt:

Każdy gracz wpisujący swój pomysł na danie u Alojza otrzymuje 2pkt sławy.
Ze względu na dodanie opisów przygotowania, sporządzenia potraw Horus i Groszekdostają po dodatkowym punkcie.

Lista potrawek:

Speciały Bronsona:


SZTUKA ...

Czytaj całość