Konkurs Żywieniowy Alojza

Przeglądano 1253 razy
Brak komentarzy

Radiation - konkurs
Jako że od daty zamknięcia konkursu nie dołączyły żadne spóźnialskie teksty, nikt nie zebrał się w ostatnich chwilach do pracy i nie spisał żadnego przepisu, Alojz dumnie nagrodził punktami sławy wszystkich uczestników. A oto jego werdykt:

Każdy gracz wpisujący swój pomysł na danie u Alojza otrzymuje 2pkt sławy.
Ze względu na dodanie opisów przygotowania, sporządzenia potraw Horus i Groszekdostają po dodatkowym punkcie.

Lista potrawek:

Speciały Bronsona:


SZTUKA ...

Czytaj całość

Powrót Pancernych

Przeglądano 1692 razy
Brak komentarzy

 

Ścieżka dźwiękowa do wieści na YT

Kraków, 30 kwietnia 2120 roku.

Panujące w mieście poruszenie nie mogło ujść uwadze zwykłych mieszkańców.

Krakowianie przyglądali się z ciekawością oddziałom wojskowych, biegających w specjalnie izolowanych tunelach pomiędzy posterunkami i swoimi jednostkami. Niejeden wóz bojowy został na szybko wysłany na wschód, w kierunku Ukrainy.

Wawel wręcz wrzał. Wszyscy Pancerniacy niskiej rangi z miasta walili do niego tłumami, przecisk...

Czytaj całość

Loża w Spelunie otworzyła swe podwoje dla gości

Przeglądano 1160 razy
Brak komentarzy

Radiation - kasyno, karty, dziwki, koks i lasery

W wyniku zawieruchy związanej z Rzeszowem, w Krakowie pogorszyło się pewnym... osobistościom. Znana posiadaczka sławnego domu publicznego, Madame Carmen, musiała opuścić swoje włości. Brak żołnierzy, którzy chętnie odwiedzali odmęty jej licznych lóż i korzystali z wdzięków pięknych kobiet nawet przez tak krótki okres, spowodował upadek lukratywnego interesu.
Na szczęście z pomocą Carmen przyszedł Alojz – mężczyzna posiadający łeb nie od parady od razu wyczuł...

Czytaj całość

Vademecum Alojza.

Przeglądano 1131 razy
Brak komentarzy

Vademecum Alojza

Administracja gry ogłasza wszem i wobec, że nasz ukochany ajent Alojz zapoznał się z jednostką chorobową znaną jako „biała”. Mężczyzna ten najzwyczajniej w świecie postanowił spojrzeć w inne miejsce niż swoje przepełnione szkliwem półki za plecami.

Przed jego kaprawymi, redneckimi ślepiami jawiło się Menu Speluny, coś przerażającego do bólu każdego barmana w historii – lista była pokreślona, nieczytelna i którko ujmując, beznadziejna. Nast...

Czytaj całość

Polska, Polska... Nigdy się nie zmienia.

Przeglądano 1528 razy
Brak komentarzy


Wszyscy wiedzą, że wtedy się zaczęło, choć minął od tego czasu prawie wiek i nie ma nawet pewności jaką dziś mamy datę. Wtedy ludzie zdążyli już zapomnieć o zimnej wojnie i widmie nuklearnej zagłady wiszącym nisko nad światem. Świat żył już spokojnie, ocierając się najwyżej o drobne, głównie polityczne i gospodarcze konflikty. Stany włączają do siebie Kubę, Szkocja odłącza się od Wielkiej Brytanii, Chiny najeżdżają na Tajwan, Pakistan walczy z Indiami, ...

Czytaj całość