Radiation i Projekt 13

Przeglądano 1285 razy
Brak komentarzy

RadiationPo krótkiej debacie doszliśmy w końcu do porozumienia z Wrathu i rozpoczęliśmy oficjalnie współpracę. Od dzisiaj ruszyły pracę nad przystosowaniem Radiation do świata wykreowanego na potrzeby Projektu 13. Z tej okacji chcieliśmy zaprosić wszystkie osoby zainteresowane rozwojem gry oraz Projektu 13 do pomocy. Stworzyliśmy forum na, którym toczone będą prace.

Link do forum

Obecnie bardzo potrzebujemy pomocy osób zaangażowanych w klimaty postapo, chcielibyśmy jak najszybciej...

Czytaj całość

Domena

Przeglądano 1087 razy
Brak komentarzy

Jak można zauważyć strona głowna gry została odświeżona. Dziękujemy Thi za przygotowanie tego szablonu :) Dzisiaj domena radiation.pl została już przekierowana na tę stronę, link do forum do którego kierowała wcześniej można znaleźć w menu gry. Niedługo pojawią się informacje o planowanej dacie startu gry (oby jak najszybciej).

Prowadzimy też rozmowy z twórcami Projektu 13 i być może, że realia Radkowe zostaną umieszczone w Uniwersum tegoż projektu.

Pozdrawiamy

Czytaj całość

Radiation

Przeglądano 1097 razy
Brak komentarzy

RadiationRadiation to darmowa gra fabularna, w której wcielić się można w bohaterów i bohaterki przemierzające postapokaliptyczne ziemie należące ongiś do Polski. Gra jest obecnie w fazie produkcji, staramy się wydać wersję beta.

Czytaj całość