Krakowscy NPC

Przeglądano 770 razy

— KRAKOWSCY NPC —

 

Mjr. Zdzisław „Kozioł” Kozłowski

Przed tobą za biurkiem zawalonym dokumentami i mapami stoi sztywno niski, chudy żołnierz. Oznaczenia wskazują, że ma stopień majora. Jego twarz nie wygląda staro, ale włosy ma już niemal całkiem siwe. Ma wyraz twarzy, jakby cały czas był wkurzony i to właśnie na Ciebie. Jego niebieskie, bystre oczy przewiercają Cię na wylot. Profesja: Wojskowy Lokacja: Koszary.
Kpt. Wojciech „Wilczak” Wilczyński


Facet najczęściej urzęduje pod samą Bramą Dworzec. Sam osobiście wyprawia i odbiera wszystkie tamtejsze patrole, wie najlepiej, kto kręci mu się po podwórku i komu może bezkarnie odstrzelić dupę. Jest mało rozmowny, odzywa się tylko wtedy, kiedy musi. Ma opaskę na czole. Profesja: Wojskowy Lokacja: Brama Dworzec, pod Punktem Wojskowym
Domino

Stary dziadek, przeor i generał zakonu Dominikanów. Przebywa najczęściej w sali wykładowej klasztoru. Łysy, z długą, siwą brodą. Zawsze w asyście kilku innych zakonników i zawsze z winem w brudnym kubku ze smokiem. Gdy pamięć go zawodzi, na krótką komendę „Filip!” lądują przed nim potrzebne mu akurat w tej chwili papiery. Profesja: Przeor, duchowny Lokacja: Klasztor Dominikanów
Ray Red

Dziewczyna z długimi dredami, przyozdobionymi na końcach czerwonymi koralami. Cerę ma białą, jakby nigdy nie widziała światła innego, niż to z lamp i monitorów. Źrenice ma tak rozszerzone, że nie w sposób odczytać jaki ma kolor oczu. Ubrana w ciasną skórę z przytwierdzonymi kompozytowymi ochraniaczami. Biega wzrokiem po czterech otaczających ją monitorach, kiedy w końcu zatrzymuje wzrok na tobie, zapominasz czemu tu jesteś. Profesja: Technik, DJ. Lokacja: Klub Hazard, Druga Strefa.


Sonar

Gość, chociaż jest Łowcą, urzęduje z drugiej strony muru. Facet średniego wzrostu, w luźnych, widocznie za dużych dżinsach. Na nosie ma małe, okrągłe okulary, owinięte na środku drutem i z nadkruszonym jednym szkłem. Skupuje drobne, unikatowe pierdoły od handlarzy, czasami też uda mu się upolować jakąś soczystą plotę o cennym towarze. Profesja: Łowca, handlarz. Lokacja: Port.

Wróć do głównego menu
comments powered by Disqus