Dźwiedź

Przeglądano 1050 razy

1. Dźwiedź, choć określenia wydawane podczas okrzyku na widok tego cholerstwa są mało ważne, nazwijmy to Niedźwiedziotantem.

2. Południe, góry, wschodnie tereny.

3. Do 3 metrów w kłębie.

4. Mięsożerny, owocożerny.

5. Opis:

Idąc spokojnie lasem, obecnie ze trzy razy bardziej świecącym i bujnym niż przed wojną, możesz usłyszeć porykiwanie. I wtedy powinieneś już spieprzać. Jeśli jednak trafisz na Dźwiedzia, zrozumiesz marność nawet swojej najlepszej pukawki. Wtedy też najczęściej na te bestie woła się "co to, ku*wa, jest?!".

Dźwiedzie to popularne w naszej szerokości geograficznej niedźwiedzie, dla których ewolucja i promieniowanie okazały się być co najmniej brutalne. Bestie wyrosły i mają teraz po 3, czasem nawet i 3,5m wzrostu w kłębie. Potrafią stanąć na tylnych łapach. Ich skóra jest pozbawiona charakterystycznej sierści; zdarzają się na niej widoczne nowotwory oraz ewidentne dodatkowe mutacje, jak zalążki większej ilości łap. Dźwiedzia cechuje duża głowa, w której często jest więcej par oczu i silna szczeka. Ich dieta się nie zmieniła. Miodek, owoce, ryby i czasem - niezdarni turyści. Jednakże wykazują się dużo większym uporem w podążaniu za zdobyczą. Pewnie wynika to z faktu dużo mniejszej możliwości trafiania na pełnowartościowy posiłek. Nie polecałbym konsumować mięsa Dźwiedzia. Jest nie tylko niesmaczne, ale również pełne chorób, wirusów i wszelkiego innego ścierwa, które nie powaliło zwierzaka, ale z Tobą zrobi to w trzy dni. Futra też bestie nie posiadają, ale skórę i owszem. Twardą, parszywie trudną w obróbce, grubą i będącą istnym przekleństwem garbarzy. Mimo to, zrobienie sobie kurtki i spodni ze skóry Dźwiedzia sprawi, że możesz spokojnie spaść z motocykla i się nie obetrzeć, a słabej jakości nóż może się wygiąć lub złamać na takiej kurtce. Lepiej jednak, żebyś miał pod nią mięśnie, a nie brzuszek piwny, jak Alojz.


autor:

Goliat id: 513

Wróć do głównego menu
comments powered by Disqus