Epałka

Przeglądano 323 razy

Nazwa : Epałka
Występowanie: Rzadko spotykana z uwagi na nic nie sugerujący wygląd, do tej pory odkryto parę miejsc w wielkopolskich szuwarach.
Rozmiar: Nadwodna część sięga do dwóch metrów wysokości przy brzegu, nie sięga dalej niż półtora metra od tafli wody do gruntu.

Opis. 
- Franeek.
- Co?
- Nikomu nie powiesz?
- Znowu walnąłeś bąka?
- Nieee, Franek no... Znowu na prąd ryby łapałem. Ty nikomu nie mów, bo mnie tam chyba pojebało. Wkładam kable jak zwykle. Bombelki lecą, pierwsze brzuszki pojawiają się na wodzie, a tu coś dziwnego czuję. Nowe miejsce, myślę. Ale chwila, a tu mnie zaczyna swędzieć w nosie, drapie się i mi się wydaje, że do mózgu się dokopałem. I myślę. Że jak mózg drapię, to ja myśleć nie mogę, nie? I kurwa się przewracam na dno łódki. I...
- I co?
- No i kurwa leżę i patrzę, a tu kurwa druga łódka przypływa z jakimś gościem i mówi, że jestem martwy i żebym jabolem poratował, to mnie do kostnicy zawiezie. A ja nic, bo przecież nie myślę. To ten odpłynął, a ja leżę i mnie to swędzenie zaczyna przed oczami się jawić i kurwa widzę normalnie w kolorach swędzenie, słyszę jak prąd mnie łaskocze. Mi się zmysły jakoś pojebały...


Elektropała, Epała, Epałka...
Nazwa jak kto lubi, byleby była połączeniem elektryczności i pałki. Dlaczego? Jest to mutacja Pałki wodnej, która rosnąc w pobliżu jakiegoś zakładu przemysłowego, być może elektrowni zmutowała w dość ciekawy sposób. Normalnie jest to zwyczajna roślina, szuwary które nie podsuwają głupich pomysłów, podejrzeń. Całe działanie wychodzi podczas poddania soku rośliny z kłączy w proces elektrolizy. Wydzielane wówczas pary są silnie psychotropowe i halucynogenne. Osoba zćpana oparami epałki dostaje ebnięcia. Jej myślenie staje się abstrakcyjne i tak kolory mogą być dźwiękami, ból może być orgazmem, a przelotna myśl może być potraktowana jako czytanie w myślach. Oczywiście nie daje nadludzkich zdolności, ale ważne jest to jak to odbiera osoba pod wpływem.

 

Wróć do głównego menu
comments powered by Disqus